+48 42 630 65 55 | info@niver.pl

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  • On 9 lutego 2021

Kolejny kontrakt z ZUS na świadczenie usług opieki serwisowej macierzy HP dla platformy UNIX wraz z zainstalowanym oprogramowaniem oraz na dostarczanie aktualizacji dla oprogramowania wbudowanego do:
– Dwóch macierzy Hp P95000
– Macierzy XP24000
Kontrakt obejmuje również przeprowadzanie konsultacji w siedzibie zamawiającego w wymiarze do 180h przez cały okres obowiązywania umowy  czyli na okres 36 miesięcy.

„Niver specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego. To ponad 33% naszych Klientów- komentuje Jaroslaw Niwiński Prezes firmy Niver Sp. z o.o. Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie współpraca z najlepszymi: Hewlett Packard, IBM, APC, Cisco i wielu innych. To oni na co dzień wspierają nas wiedzą swoich inżynierów i techników, pomagają w wyborze najlepszego asortymentu i oferują sprawdzone rozwiązania, na których nasi Klienci mogą tylko skorzystać”

Warto dodać, że Prezesem ZUS jest Profesor Gertruda Uścińska, która została wyróżniona w rankingu najbardziej wpływowych Polek, przygotowanym już po raz 8 przez tygodnik “Wprost”.
“Tradycyjnie przed Dniem Kobiet „Wprost” przygotował listę najbardziej wpływowych Polek. Kolegium redakcyjne wyłoniło 50 pań, które mają największy wpływ na naszą rzeczywistość” – informuje „Wprost”. Prezes ZUS uplasowała się na 34. miejscu w rankingu.

Źródło: Wprost