Aktualności

Plan połączenia spółek NIVER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz NIVER Niwińscy Spółka jawna

2015-12-01 13:06

Plan połączenia spółek NIVER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz  NIVER Niwińscy Spółka jawna – pobierz

Czytaj dalej

Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów w Radomiu

2015-04-12 12:00

W kwietniu tego roku zakończyła się jedna z wieloletnich umów serwisowych NIVER świadczonych dla klienta Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów w Radomiu. To niezwykle ważna instytucja w zakresie scentralizowanych systemów informatycznych resortu finansów. Dlatego jesteśmy dumni mogąc wspierać naszego klienta w zakresie naszych kompetencji. Otrzymaliśmy referencje potwierdzające należyte wykonanie umowy i dobra współpracę miedzy naszymi firmami.

Więcej o naszym kliencie: http://www.cpd.mf.gov.pl/o-nas

Czytaj dalej

Firma NIVER Gold Partner HP Server oficjalnym parterem HP Servers Week 2015.

2015-03-15 11:00

Hewlett-Packard i firma Intel serdecznie zapraszają Państwa na konferencję HP Servers Week 2015. Czekają nowości ze świata IT, ciekawe prezentacje o serwerach i usługach serwisowych, praktyczne warsztaty do indywidualnego wyboru, a także atrakcyjne materiały w pakietach powitalnych dla każdego Uczestnika konferencji.

Czytaj dalej

Nowy klient ING Usługi finansowe SA.

2015-02-20 09:36

Dynamicznie rozwija się współpraca z nowym klientem ING Usługi finansowe SA. Dostarczamy nasza wiedzę i nowoczesne technologie dla wiodącej firmy rynku ubezpieczeń.  ING Usługi Finansowe S.A. to spółka, która zajmuje się obsługą klientów ING Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz ING Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. Więcej o naszym kliencie: https://www.ingzycie.pl/home

Czytaj dalej
by I LIKE ART