O firmie

Profil

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla średnich i dużych firm, korporacji oraz instytucji. Jesteśmy cenionym w Polsce dostawcą sprzętu i oprogramowania. Świadczymy usługi doradcze w zakresie wdrażania nowych systemów, struktur i rozwiązań oraz umożliwiamy wypożyczanie zaawansowanego sprzętu IT.

Doświadczenie

Najcenniejszą rzeczą, jaką możemy zaoferować naszym klientom, to nasze wieloletnie doświadczenie. Zdobywamy je już od 1996 roku, a nasza własną firmę prowadzimy od roku 2000. W tym czasie poznaliśmy specyfikę tego dynamicznie rozwijającego się sektora, wydeptaliśmy w branży własne ścieżki, zdobyliśmy know-how i pozyskaliśmy do współpracy najlepszych fachowców.

Sprawdzone rozwiązania

Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie współpraca z najlepszymi: Hewlett-Packard, IBM, APC, Cisco i wielu innych. To oni na co dzień wspierają nas wiedzą swoich inżynierów i techników, pomagają w wyborze najlepszego asortymentu i oferują sprawdzone rozwiązania, na których nasi klienci mogą tylko skorzystać.

Jesteśmy doceniani

Jako jedna z nielicznych firm możemy wykazać się doświadczeniem w przetargach elektronicznych. Dzięki temu znaleźliśmy się w dziale polecanych dostawców Polskiej Platformy Przetargowej.

W 2012 roku  zdobyliśmy I miejsce w rankingu na Najlepszą Firmę Rodzinną województwa łódzkiego w kategorii firm mikro.

Wyróżnienia te to nie tylko miła wiadomość – to, przede wszystkim, mobilizacja do utrzymania najwyższych standardów świadczonych usług.

by I LIKE ART